Przedmioty

From the Portal Wiki
Jump to navigation Jump to search

Przedmioty to obiekty, które mogą być zebrane i włożone na Atlasa i P-Body w trybie kooperacji Portala 2. Są cztery kategorie przedmiotów: Kapelusze, Dodatkowe przedmioty, Skórki i Gesty. Po zebraniu, przedmioty są automatycznie gromadzone w plecaku gracza. Mogą być zakupione z sklepu z ozdobami, lub są automatycznie zbierane, jeśli gracz spełnia pewne kryteria, np. jeśli posiada pewne kompatybilne kapelusze w Team Fortress 2.

Typy przedmiotów

Backpack AUTOMATON'S TOPHAT.png Backpack MOUSTACHIO.png Backpack STARBURST SKINS.png Backpack P-BODY THUMBS UP.png
Kapelusze Różne przedmioty Skórki Gesty

Czapki

Kapelusze (nakrycia głowy) to przedmioty, które mogą być umieszczone w slocie "Głowa" na ekranie wyjściowym. Są one tylko ozdobą, i nie mają żadnego wpływu na grę. Mogą być one zakupione ze sklepu z ozdobami, lub zostaną automatycznie zdobyte jeżeli kompatybilne kapelusze są już posiadane przez gracza w Team Fortress 2.

Różne przedmioty

Różne przedmioty to przedmioty umieszczane w slocie "Różne". Podobnie, jak kapelusze, ten typ przedmiotów zawiera tylko ozdoby. Mogą być zakupione lub otrzymane automatycznie jeżeli gracz posiada jakiekolwiek gry z serii Potato Sack lub grali w nie podczas Portal 2 ARG.

Skórki

Skórki to przedmioty umieszczane w slocie "Skórki", które zmieniają domyślne tekstury Atlasa i P-body. Można je tylko kupić, z wyjątkiem kilku które były udostępnione jako część promocji pre-order.

Gesty

Gesty to przedmioty umieszczane w slocie "Gesty". To specjalne animacje, które gracze mogą aktywować podczas kampanii co-op. Kilka z nich jest domyślnie udostępnione dla wszystkich graczy, a dodatkowe mogą być zakupione z poziomu sklepu.